Logo Tasarımı
logo tasarımı menü

LOGO Tasarımı Hakkında Bilmek İstedikleriniz...

Logolarımızdan Örnekler
   
Logo Tasarımı

kaliteli logo tasarımı

Kaliteli bir logo, firmanızı ve sizi layıkıyla taşıyabilen logodur. Kaliteli ve iyi bir logoya her firmanın ihtiyacı vardır. Her firma iyi bir logoyu hakeder. Bizler bunun için buradayız ve bu fikirde buluştuğumuz firmalara logo tasarım hizmeti vermekteyiz.

Genelde logolar; logotype denilen yazı öğeleriyle, amblem denilen grafiksel öğelerden oluşur. Firmanızın farkedilmesi ve diğerlerinden ayrılması için gerekli olan maddelerin başında yer alan logonuz, bu ögelerin en iyi şekilde bir araya getirilmesi ile oluşturulmaktadır.

Logo yaratmak için uzmanlar tarafından belirlenen bazı kurallar vardır.

Logo Tasarımı tecrübe ister.
Bir markayı, küçük bir alanda anlatmak,
Binlerce sayfalık bir kitabı tek bir cümlede anlatmak gibidir.
Binlerce fikri tek bir resimde veya
Binlerce duyguyu tek bir fotoğrafta anlatmak gibi.

Sade, kolay anlaşılır, mümkün olduğunca net olmalıdır. Çok küçük ölçülerde ayrıntılar  kaybolmamalıdır. Her türlü ölçüde ve düzeyde okunabilir olmalıdır. Örneğin bir araçta oturuyorsunuz. 50 / 60 km hızla giderken bile gördüğünüz logonun kime ait olabileceğini anlayacak kadar sade olmalıdır. Özgün olmalıdır.

Başka firma ya da ürünlere ait logolar ile karışıklığa sebep vermemeli, hatta çağrıştırmamalıdır. Logo, tasarımcıyı değil ürünü yansıtmalıdır. Logo sadeliğinin yanısıra gerek rengi gerek şekli itibariyle farklı koşullarda görüldüğü zaman bile akılda kalıcı, etkileyici olmalıdır.

Kurumsal ve Profesyonel
Sadece Firmanızı Anlatın
Bize sadece firmanız hakkında tanıtıcı bilgiler verin. Gerisini konusunda uzman grafikerlerimize bırakın. Çalışmalarımızı iki alternatifli olarak yapıyoruz. Siz beğendikten sonra matbaada, dijital baskıda ve web sitesinde kullanabileceğiniz formatta size teslim ediyoruz. Çalışmalara sipariş geçilince başlıyoruz. Grafik tasarımcılarımız onaylamanız durumunda logo ile ilgili çalışmaya başlayacaktır. 2 farklı grafik tasarımcı, 2 farklı logo çıkarıyor.

Gerçekten eşi benzeri olmayan, mükemmel görünümlü, sadece sizi anlatan kurumsal bir logoya paha biçilemez. Fakat biz en iyisini en uygun fiyata yapmak için yola koyulduk. İyi niyetle ve aşkla çalışıyoruz, işimizi ve insanları seviyoruz.

logo sipariş formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

ana sayfa logo tasarımı logo örnekleri ve logo fiyatları logo sipariş formu iletişim hemen sipariş verin